Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë.

Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me të cilën na bën me dije se ata janë bashkuar përsëri.

Në një faqe në Instagram, është publikuar një video e Arbenitës ku shihet se puthet me një mashkull, por ai nuk është Fero.

Lojtës Videosh

Artikulli paraprakXhaferi: Lufta kundër korrupsionit parakusht për një shtet të suksesshëm, demokratik dhe të drejtë
Artikulli tjetërAktori turk pranon se është me origjinë shqiptare