Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të dashura shqiptare.

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora është një ndër më të dashurat për publikun.

Ajo pëlqehet mjaft shumë për këngët e veçanta që sjell në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm.

Kënga e saj “Ferrari”, e cila u publikua 6 muaj më parë po vazhdon të dëgjohet sikurse në fillim.

Ajo së fundmi publikoi një foto në Instastory ku zbuloi se ajo tashmë ka marrë 25 milionë klikime në kanalin e saj të Youtube.