Mbrëmë Rita Ora ka festuar me valle kosovare.

Në familjen Ora, mbrëmë me rastin e festës së Krishtlindjeve është festuar me valle kosovare, shkruan lajmi.net.

Ishte nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, ajo e cila e ka publikuar një video në të cilën shihet vajza e saj duke vallëzuar.

Rita e ka veshur një fustan të gjatë i cili i zbulon linjat seksi dhe duket tejet e relaksuar dhe energjike derisa po vallëzon me tingujt e këngës së Shpat Kasapit.

Këngëtarja shqiptare nuk e ka harruar asnjëherë vendlindjen dhe këtë e kujton dita ditës sa herë që i ipet rasti, madje edhe nëpër intervistat e ndryshme nëpr disa nga mediat me emër në botë.

Artikulli paraprakJa kush mund të jenë emrat e kandidatëve për president nga VMRO-DPMNE (FOTO)
Artikulli tjetërPanariti: Marrëveshja e Prespës, model për Kosovën dhe Serbinë