8:13 | 23 Prill 2021

Foto: Instagram

Këngëtarja ka joshur me fotografinë e postuar së fundmi.

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka postuar një imazh në profilin e saj të Instagramit ku dukej mjaft tërheqëse duke pozuar për kamerën.

Ajo erdhi me një veshje të thjeshtë dhe me grim të lehtë në fytyrë i cili i përshtatej mjaft shumë asaj./Lajmi.net/

Artikulli paraprakMertens barazon një rekord të madh, ia dedikon golin një personit të veçantë
Artikulli tjetërVendet që do të mbesin pa rrymë sot