Fifi ka ndarë disa fotografi në Instagram.

Fifi është këngëtare mjaft e dashur për për publikun shqiptar e cila kohën e fundit ka pësuar ndryshim të madh në dukje.

Këngëtarja aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

https://www.instagram.com/p/CLheu97g9Bk/?utm_source=ig_embed

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet atraktive e veshur me fustan dhe me grim mjaft të bukur.

https://www.instagram.com/p/CLhe4vPgkyy/?utm_source=ig_embed

Me publikimin e fundit ajo vuri në dukje fizikun në këtë paraqitje me një fustan të zi, ku edhe mori komente pozitive nga ana e fansave të saj.