ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI”

Ditën e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov të Shkupit tifo grupi maqedon Komitet ofenduan shqiptaret por kur disa krushq shqiptare qe merrnin nuse u ndalen dhe dolën nga veturat dhe motorët ata iken nga frika dhe u shpërndanë menjëher.

Gazetari Furkan Saliu në rrjetin e tij social ka postuar VIDEO mesazhin e Adnanit:

https://www.facebook.com/FurKlan/videos/1270131983332684/?t=29

Artikulli paraprakLiverpooli arkëton tre pikë në ‘Stamford Bridge’, Mane realizon dopietë
Artikulli tjetërGripi sezonal dhe Covid-19, ballafaqimi i sezonës së dimrit