Argjentina dhe Kroacia zhvillojnë sonte super ndeshjen e tyre në Grupin D.

Argjentina dhe Kroacia takohen sonte në mbrëmje (20:00), në duelin e xhiros së dytë në Grupin D.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Argjentina (3-4-3): Caballero; Tagliafico, Otamendi, Mercado; Salvio, Mascherano, Lo Celso, Acuna; Pavon, Aguero, Messi.

Kroacia: (4-2-3-1): Subasic; Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinic; Rakitic, Modric; Rebic, Kramaric, Perisic; Mandzukic.

Artikulli paraprakZeka i Besës e godet Arbana Xharrën
Artikulli tjetërVMRO-DPMNE: Shtohen 7.1 milionë euro borxh për qytetarët e Maqedonisë