“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Rusia dhe Kroacia takohen sot në mbrëmje në ndeshjen e fundit çerekfinale në Kampionatin botëror 2018.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Rusia (3-4-2-1): Akinfeev; Fernandes, Kutepov, Sergei Ignashevich; Smolnikov, Kuziaev, Zobnin, Zhirkov; Golovin, Cheryshev; Dzyuba.

Kroacia (4-2-3-1): Subasic; Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinic; Brozovic, Rakitic; Rebic, Modric, Perisic; Mandzukic.

Artikulli paraprakFormacionet e çerekfinales, Suedia – Anglia
Artikulli tjetërSi mbeti emri Gjylekar dhe çfarë kuptimi ka? Flasin banorët e fshatit (VIDEO)