Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Shkëndija – Tottenham Hotspur.

Skuadra shqiptare nga Maqedonia Veriore, Shkëndija, luan si nikoqire e Tottenham.

Tottenham do të jenë një kockë e fortë për t’u thyer, megjithatë në futboll asgjë nuk është e pamundur.

Ndeshja mes Shkëndijes dhe Tottenhamit luhet me fillim nga ora 20:00.