Shqipëria dhe Izraeli përballën në kuadër të Ligës së Kombeve, kategoria C.

Ndeshja zhvillohet në “Elbasan Arena”, me fillim nga ora 20:45.

Në dy takimet e fundit të zhvilluara mes vete, të dy kombëtaret numërojnë nga një fitore.

Shpresojmë që e treta përsëri t’i takojë Shqipërisë.

Formacionet zyrtare: