Në një ceremoni martesore mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë për herë të dytë nënkryetari i LSDM-së dhe deputeti Muhamed Zekiri.

Muki është martuar me Bisera Jordanovën e cila është e angazhuar për momentin në Agjencionin për inovacion e me të cilën është në lidhje dashurie tash e shumë vite.

Që të dy kanë kultivuar këtë lidhje dashurie edhe nga koha kur kanë punuar në televizionin Alsat derisa Jordanovska ka qenë në pozitën e drejtoreshës gjenerale kurse Muki si drejtor i informacionit.

Ndryshe, Muki ka qenë i martuar dhe nga martesa e parë ka dy vajza.

   

 

Artikulli paraprakIgor Spasov i arratisuri i shtatë që ka ikur nga paaftësia e autoriteteve për të zbatuar ligjin
Artikulli tjetërNajçevska numëron privilegjet që duhet shfuqizuar funksionarëve: Do funksiononin më mirë…