Albatrit Muqiqi ka publikuar projektin e tij të ri muzikor.

Kënga quhet “Fotografi” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka realizuar Bini Nebihu nga Diez Music ndërkaq tekstin e shkroi Fadil Topalli.

Dëgjojeni të plotë më poshtë.