Ndeshja mes Francës dhe Holandës do të jetë derbi i natës së sontme në kuadër të Ligës së Kombeve e cila do të zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

Po në këtë orar do të luhet edhe ndeshja mes Qipros dhe Slovenisë dhe ajo mes Liteshtajnit dhe Gjibraltarit.
Në orarin e orës 18:00 do të luhen ndeshjet: Danimarka-Uellsi, Bullgaria-Norvegjia, Maqedonia-Armenia dhe Gjeorgjia-Latvia.

Të vetmit që do t’i matin forcat me fillim nga ora 15:00 do të jenë Ukraina dhe Sllovakia.