Mesfushori i krahut Odise Roshi i ka dhënë fund beqarisë.

Futbollisti i kombëtares shqiptare kurorëzoi mbrëmë me martesë lidhjen me partneren e tij Silvi.

Dasma është organizuar mbrëmjen e djeshme në prani të dy familjeve dhe njerëzve të afërm.

“Raketa” nuk do të ketë shumë kohë për të festuar momentin më të rëndësishëm të jetës së tij teksa sot do të jetë i grumbulluar për sfidën e dytë të Ligës së Kombeve me Lituaninë.

Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri i Shqipërisë Edi Reja u shpreh se nuk ka ndërmend ta aktivizojë lojtarin e Akhmat Groznit si titullar, por me siguri që do të ketë minuta për të.

Artikulli paraprakAksident në Radovish, mbetet e vdekur një 16 vjeçare
Artikulli tjetërGjashtë ditë para fillimit të Premierligës, dy lojtar të Manchester Cityt dalin pozitiv me Covid-19