Sërish kanë zgjedhur ishullin grek ‘Mykonos’ për të pushuar.

Portieri i Paris Saint-Germain, Kevin Trapp dhe e dashura e tij super seksi Izabel Goulart janë kapur ‘mat’ nga paparacët në disa skena ‘hot’ gjatë pushimeve të tyra atje

Dyshja duken po aq të dashuruar sa edhe vitin e kaluar ku kishin zgjedhur për të pushuar në vendin e njëjtë.

Mirëpo ajo çfarë ndryshon kësaj here është fakti se në dorën e ish- engjëllit të Victoria Secret shihet një unazë diamanti.

Unazën në fjalë ia ka blerë futbollisti i njohur ku edhe i ka propozuar martesë. Përgjigja ishte padyshim PO dhe unaza e cila t’i merr sytë nga shkëlqimi është diçka shumë e çmuar për të, prandaj nuk e heq as në det.