Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu, në shoqërim të pronarit Shefqet Demiri, ish ministrit të ekonomisë Driton Kuçi sapo kanë arritur në stadiumin “Ibrox” në Glasgow, ku FC Shkupi ballafaqohet me Glasgow Rangers.

Përballja Glasgow Rangers – FC Shkupi do të zhvillohet sonte në stadiumin “Ibrox”, në Glasgow, në orën 20.45.

Artikulli paraprakPSP-ja kërkon të burgosen Koçan dhe Aviroviq si dhe konfiskimin e 17 milionë eurove
Artikulli tjetërDeskoska: Opozita të mos kushtëzojë formimin e KSHZ-së me amnistinë apo ligje tjera