Genc Prelvukaj dhe NRG Band sot kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët “Dashnia jeme”.

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë, ndërsa videoklipi i këngës tashmë është në kanalin ‘Youtube’.

Kjo këngë vjen tejet ritmike, duke iu përshtatur edhe sezonës së verës.

Artikulli paraprakTrump: Ka nisur denuklearizimi total i Koresë së Veriut
Artikulli tjetërPesë zakone që vetëm njerëzit mirënjohës i zotërojnë