Reperi Genc Prelvukaj ka postaur një fotografi tepër romantike me të fejuarën e tij Eni Koçi

Çifti tashmë kanë më shumë se një vit në lidhje dhe duket se ajo është duke shkuar shumë mirë.

Deri me tani ata kanë të realizuara disa këngë së bashku, derisa këtë vit Genci i kishte propozuar edhe fejesë Enit në mënyrë tejet romantike.

Foto nga momenti i fejesës se Gencit me Enin

“Jashtë dritareve, borë e bardhë. Brenda ngrohtësi që vjen nga sytë e saj”, kanë qenë vargjet e Gencit për gjysmën e tij si e quan ai.

E reagimi i Enit ishin disa emotikone me zemra.

Nuk është hera e parë që Genci bën dedikime të tilla për Enin, madje ai nuk harron të bëj shpesh për të. /GazetaExpress/