Qysh prej fillimit të karrierës është dalluar për përformancat e zjarrta që i solli për publikun.

Gënta Ismajli është nga këngëtaret që e guximshme e cila krahas muzikës eksperimenton me dukjen e saj dhe gjithmonë provon të jeta e parë me stilEdhe Genta si shumë kolege të saj është e dhënë pas pushimeve e jetëssë luksit, aktivitete këto që i dajnë me publikun në rrjetet sociale.

Sa i përket jetës private, apo ndonjë lidhje të mundshme, këngëtarja është më e rezervuar dhe si duket do të vazhdojë të jetë diskrete.

Se me kë po i kalon pushimet nuk dihet, megjithatë ajo duket e lumtur teksa xhiron vetën nga koka tek këmbët.

 

Artikulli paraprakNuredini takon kryetarin e komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu
Artikulli tjetërKërcënohet me jetë Nevzat Bejta!