Genta Ismajli sapo ka lansuar projektin e ri muzikor.
Kënga mban titullin ‘Papi’ dhe tashmë është në kanalin Youtube.

Një pjesë e tekstit është edhe në gjuhën spanjolle, ndërsa si gjithnjë Genta vjen ‘eksplozive’ me vallëzimin e saj.

Artikulli paraprakShkrimtarja Gabriela Babnik për qëndrim rezidencial në Shkup
Artikulli tjetërUshqimet në ambient të hapur, kërcënim për shëndetin