Partnerja e Ronaldos ka reklamuar bikinit dhe po ‘çmend’ rrjetin.

Partnerja e Cristiano Ronaldon, Georgina Rodriguez, ka pozuar me bikini të cilat po i reklamon për markën ‘Yamamay’

Në fotot të cilat po qarkullojnë në rrjet e media të huaja, 25 vjeçarja duket seksi ani pse përmasat nuk i ka si Kim Kardashian.

Ajo dhe Cristiano janë ndër çiftet më të komentuara, sidomos së fundmi kur Ronaldo u akuzua për përdhunim.