Stresi dhe Getinjo së shpejti lansojnë projektin e ri muzikor.

Dy artistët e njohur, Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

“S’jom dorëzu”, titullohet kënga e re e dy artistëve, e cila pritet të publikohet shumë shpejt.Këtë e bëri të ditur vet Stresi me anë të një videoje, në të cilën zbuloi disa sekuenca të këngës “S’jom dorëzu”.

https://www.instagram.com/p/CKRI3JQJP5F/?utm_source=ig_embed

“Mushnu Men une dhe @getinjo Coming soon “ S’jom Dorzu” Emocion I madh per ket kong @badboyslabel #2eurogang“, shkruan ai.

Ndryshe, kënga e fundit e Stresit titullohet “Mahall” dhe vjen në duet me Feron.