Reperi ka lansuar këngën e paralajmëruar.

Getinjo orë më parë paralajmëroi se kënga e re do të publikohet gjatë ditës së sotme, dhe ashtu doli ‘Daddy-n’ tani mund ta dëgjoni tani në Youtube, shkruan lajmi.net.

Videoklipi i këngës është punuar në mënyrë të animuar, ndryshe nga klipet që jemi mësuar ta shohim këngëtarin.

Siç çdoherë tjetër reperi ka shkruar vet tekstin e këngës.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Daddy” nga Getinjo.