Para disa ditësh reperi Getoar Selimi e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Ai madje tha se kjo është një ndër këngët më të mira që kanë pasur ndonjëherë dhe menjëherë nuk munguan reagimet e shumta të fansave të cilët me padurim po e presin publikimin.

Geti para pak minutash nëpërmjet një postimi i ka pyetur nëse janë apo jo gati dhe duket se kënga tani është veçse afër lansimit.

“A jeni gati ?”, ka shkruar ai ndërsa nuk kanë munguar komentet.

View this post on Instagram

A jeni gati ?

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on