Reperi Gjiko ka kohë qe e ka paralajmëruar se do ta lansojë projektin e ri muzikorë me titull ‘Coco Jumbo’ dhe pritjes së fansave i ka ardhur fundi.

Ai tanimë e ka publikuar këngën e re.