Sot ka qenë një ditë e veçantë për reperin, Gjiko.
Ai ka festuar ditëlindjen ndërsa urime të shumta kanë ardhur nga miqtë dhe adhuruesit e tij.

Por, Gjiko nuk ka hezituar që të edhe ai të bëjë një urim për vetën.

“Urime ditëlindja Gjiko, mos harro qe jeta ka batica e zbatica lumturin e mërzi, qysh tka thon gjyshi kete jete duhesh mu mundu sa ma shume me honger , e jo ajo ty, keep on swimming like a big white shark!” ka shkruar Gjiko.

Ndërsa, gjatë ditë edhe bashkëshortja e tij, Elita Rudi ka bërë një urim për reperin duke ia kushtuar fjalët më të veçanta.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.