Reperi, Gold AG ka sjell projektin e tretë me radhë.

Reperi nga Presheva, Arian Agushi apo Gold Ag ka lansuar këngën e re të realizuar gjatë xhirimeve të vitit të ri.

“Merhaba”, mban titullin projekti i ri i reperit shqiptar që tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube.

Përveç kësaj, ai solli edhe dy këngë të reja “Dy Krisma” dhe “Prej Tropoje”, në duet me këngëtarin, Ismet Bexheti.

Ai gjithashtu, paralajmëroi edhe projekte të tjera që do t’i lansoj në ditët në vijim.