Ermali sigurisht se ndjehet me fat që ka pranë një bukuroshe si Ariana.

Plot elegancë, ajo është shfaqur me një fustan të gjatë.

Teksa pozon pranë një veture, Ariana tregon sharmin e saj.
S`kanë si të mos ia kenë lakmi të gjitha femrat, kur ajo me gjithë atë famë e pasuri që e posedon dhe sërish duket kaq modeste dhe e thjeshtë, pa e tepruar me dukje e me grim.

Artikulli paraprakJa pse yjet mbathin këpucë më të mëdha
Artikulli tjetërSot ditë e rëndësishme për Maqedoninë e Shqipërinë