Zv/kryeministri i parë Artan Grubi në Click Plus në TV21 ka komentuar edhe për vendosjen e testit PCR-negativ mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës.

Grubi thotë se ky vendim është absurd.

#Grubi në #ClickPlus: Testet #PCR mes #Maqedonisë dhe #Kosovës janë absurde

Publiée par TV21 sur Mercredi 16 septembre 2020