Blero dhe Afrona ishin mysafirë në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.

Blero dhe Afrona në këtë intervistë kishin para tyre disa pyetjeve të sikletshme, shkruan lajmi.net.

Ata zbuluan shumëçka që nuk kemi ditur rreth tyre, madje folën edhe për detajet e dasmës.

Të pyetur se cili prej tyre takohen më shpesh me Teutën, Blero dhe Afrona kanë befasuar me përgjigjen.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çka thonë Blero dhe Afrona./Lajmi.net/