Kryetari i Komunës së Dibrës, z. Hekuran Duka sot priti në takim nxënësit e shkollës nëntëvjeçare Penestia, të cilët kishin shprehur dëshirën bashkë me drejtorin e shkollës z. Ajet Mullarexha që një orë mësimore ta mbajnë në Komunën e Dibrës, gjegjësisht me kryetarin, për t’u njohur nga afër me punën dhe kompetencat e kryetarit të Komunës Dibër.

Kryetari u shpjegoi se si funksionon Administra e Komunës dhe funksionin që kryen si Kryetar.
Gjithashtu kryetari i Komunës z.Hekuran Duka nxënësve u foli për projektet që komuna ka realizuar, si dhe për projektet që do ti realizon në të ardhmen.” – shprehet Duka

Kryetari i Komunës së Dibrës, z. Hekuran Duka sot priti në takim nxënësit e shkollës nëntëvjeçare Penestia, të cilët…

Publiée par Hekuran Duka sur Mercredi 6 novembre 2019

Artikulli paraprakÇeliku realizon shpërndarjen e çertifikatave dhe vendimeve të punës për Polic Pyjor
Artikulli tjetërCapital T dhe Majk publikojnë projektin e shumëpritur (VIDEO)