Hekuran Krasniqi dhe Vjosa Emini, dy këngëtarët e njohur shqiptarë e kanë publikuar projektin e përbashkët më të ri muzikor.

Dueti titullohet “Jeta jem” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Siç ndodh rëndom në projektet ku bën pjesë, për muzikën edhe këtë herë është përkujdesur vetë Hekuran Krasniqi.

Në orët e para nga publikimi, kënga ka marrë komente pozitive nga adhuruesit e muzikës që sjellin dy artistët.

Të plotë mund ta ndiqni më poshtë.