Gold Ag ka bërë një gjest bujar këtë të shtunë.Gold Ag sot ia ka zbukuruar ditën një fansi të tij që prej kohësh po kërkonte një takim me reperin shqiptar.

Ariani sot ka bërë një gjest shumë bujar, ai ia ka plotësuar dëshirën fansit të paralizuar, dhe e ka vizituar atë në shtëpinë e tij në Rahovec.

“Në Dejnë të Rahovecit në vizitë te Alberti që shumë kohë më kishte kërkuar ta takoj.Alberti është operuar në Turqi por qe shumë vite është i paaftë për të ecur e qëndruar ulur.Lusim Zotin që sa më shpejtë ti gjendet ilaçi dhe Alberti të ngrihet në këmbë.Ai të gjithëve po ua thoshte të njëjtën fjalë “Goldi është vllau jem”” ka shkruar Ariani.

https://www.instagram.com/p/B8UBIBMF8Bf/?utm_source=ig_embed

Artikulli paraprakPolicia greke “luftë” me 3 shqiptarë, 2 të plagosur
Artikulli tjetërRivaliteti politik për primatin në dialog