Një aksident ka ndodhur të enjten në burgun e Idrizovës, njofton policia.

Sipas MPB-së, në këtë aksident, një 24 vjeçar nga Tetova ka therë me thikë një person nga fshati Ropalcë i komunës së Likovës, transmeton Gazeta Lajm.

“Më datë 25.10.2018 rreth orës 13 e 30 minuta ëhstë denoncuar se në Shkup, në Shtëpinë ndëshkuese-përmirësuese, Е.А.(24) nga Tetova me thikë e ka sulmuar personin R.J. (40) nga fshati Ropalcë, i cili më pas është transferuar në Kompleksin e klinikave ‘Nënë Tereza’ ku i janë konstatuar lëndime të rënda dhe është ndalur për kurim të mëtutjeshëm”, njoftoi policia duke shtuar se po ndërmerr masa për ndriçim të plotë të rastit.

Artikulli paraprakShkupi dhe Sofja vendosin se kujt i takon “Mbreti Samoil”?
Artikulli tjetërRama po ndërton supervilë në New York, Berisha ka një porosi!