Marash Kumbulla (Hellas Verona FC) during the Serie A football match between Juventus FC and Hellas Verona FC at Allianz Stadium on September 21, 2019 in Turin, Italy. Juventus won 2-1 over Verona. (Photo by Massimiliano Ferraro/NurPhoto via Getty Images)

Interi dhe Napoli janë duke garuar edhe për transferimin e futbollistit shqiptar, Marash Kumbullës.

Futbollisti shqiptar me paraqitjet e tij për skuadrën e Veronas ka arritur të marr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha.

Çmimi i futbollistit besohet se është 20 milionë euro mirëpo sipas klubit të Veronas çmimi i tij mund të rritet në muajt e ardhshëm.

Por dy skuadrat italiane nuk janë të vetmet që po e duan në skuadër, atë po e dëshiron edhe Chelsea.