Irkenc Hyka vjen me këngën e re.

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irkenc Hyka ka sjell projektin e tij më të ri muzikor.

“M`ka marre malli”, mban titullin kënga, e cila vjen me videoklip, xhiruar në kushte pandemie.

https://www.instagram.com/irkenc.hyka/?utm_source=ig_embed

ekstin e shkroi Muma dhe Irkenci ndërsa për mixmasterin u përkujdes StoriaMastering.