Kombëtarja Italisë do të kërkojë fitore në ndeshjen e parë në Ligën e Kombeve.

‘Azurët’ në ‘Renato Dell Ara’ do të presin Poloninë.

Ndeshja mes Italisë dhe Polonisë fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare: Italia – Polonia