Hoxha Elvis Naçi ishte i ftuar vitin e kaluar ne emisionin e Shpëtim Deskut “N’Kosove Show” ku foli edhe për LGBT ndiqeni videon me poshtë:

Ja çfarë tha Elvis Naçi për pjestarët e LGBT-së…

Ja çfarë tha Elvis Naçi për pjestarët e LGBT-së…Credits: FIRST ChannelVideo: 2017

Publiée par Reporteri sur Mercredi 10 octobre 2018

Artikulli paraprakPost referendumi. Çka tani?
Artikulli tjetërOsmani: Nuk kam asgjë për të fshehur- as që kam ndikuar dhe as që kam mundur të ndikoj