Evana Gjata uron nënën për ditëlindje me këtë postim.

Elvana Gjata pushimin e saj po e kalon nën shoqërinë e prindërve të saj, ajo dje ndau një fotografi me të atin, ndërsa sot më nënën e saj, shkruan lajmi.net.

Nëna e këngëtares sot feston ditëlindjen, dhe këngëtarja ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për ta uruar të ëmën.

“Gëzuar ditëlindjen, jeta ime” ishin fjalët e Elvanës në postimin e bërë.