Tayna para disa minutave ka publikuar një imazh në profilin e saj në Instagram me të cilin ka joshur ndjekësit e saj të cilët nuk janë më pak se një milionë.

Reperja e cila po tërheq vëmendjen e yjeve të futbollit me këngët e saj, është shfaqur duke bërë zgjatje, dhe me një veshje sportive ajo duket shumë seksi.

Ndryshe, shumë shpejt pritet të fillojnë punimet për një duet mes Taynës dhe Mozzik ka bërë të ditur menaxheri i këngëtares.

Artikulli paraprakWanda Nara aksidentalisht ia publikon foton nudo prezantueses së spotit (foto)
Artikulli tjetërMoti sot në Maqedoninë e Veriut