Ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska kohë më parë lindi djalë kurse sot e ka prezantuar në rrjete sociale. Djalin e saj e ka veshur me fanellën e ekipit të futbollit “Liverpool”, pasi që është fanse e këtij klubi anglez.

“Ajo do të mbahet mend për montimet klasike kundër shqiptarëve, rrahjet dhe vrasjet e djemve tanë. Tani që është bërë nënë a thua vallë i kujtohen djemtë që burgosi pa faj”, ka shkruar portali Pancensure, duke publikuar edhe foton e ministres.