Shkupjani Jasir Asani është duke kalur një formë shumë të mirë me ekipin e tij të ri AIK Stokholmin.

Ish-sulmuesi i FC Shkupit dhe Vardarit, që së fundmi ishte pjesë e Partizanit të Tiranës ka gjetur rrugën e rrjetës me penallti, në miqësoren që skuadra e tij ka luajtur ndaj Rostovit, ditën e sotme dhe që ka përfunduar në barazim 1:1.

Jasir Asani shenoi golin e vetem per AIK Stokholm ne barazimin ndaj ekipit rus te Rostov

Jasir Asani shenoi golin e vetem per AIK Stokholm ne barazimin ndaj ekipit rus te RostovNdeshje miqesoreAIK STOKHOLM – FK ROSTOV 1:1(J. Asani 74' – E. Shomurodov 57')

Publiée par infosport.mk sur Samedi 15 février 2020