Bllogerja dhe influencerja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka rritur disponimin e fansave të saj me fotot e fundit

Bukuroshja shqiptare, e cila është motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, po vaazhdon që të jetë tejet  provokative por edhe bukur në fotot që ka shpërndarë në Instagram.

Ajo ka të veshur një fustan pranveror të çelur, i cili thekson gjoksin seksi të saj.

Ndërkohë, ajo thotë se ky është një stil pranveror që ia preferon fansave të saj.

Image

Image