Këngëtarja e njohur, Jehona Sopi, ka publikuar këngën e saj më të re e cila quhet “Jena Dashtë”.

Muzika dhe Orkestrimi i këngës është realizuar nga Darko Dimitrov, ndërsa teksti nga Aida Baraku.

Sopi është rikthyer sërish në skenën muzikore pas një kohe të gjatë me këngën e saj “Anej”.