Jonida Vokshi së fundi ka pasur një intervistë të veçantë.

Jonida Vokshi së fundi ka intervistuar të fejuarin e saj, Besnik Krapi, shkruan lajmi.net.

Në emisionin “Personale”, moderatorja shfrytëzoi rastin ta pyeste atë çfarëdo që dëshironte, ndërsa pjesë nga kjo intervistë kanë ndarë në rrjete sociale.

Ajo ndër të tjera e pyet se a do të martohet në shtator dhe a i ka dalë nusja siç e ka dashur.

Krapi i përgjigjet “Nusja është një loçkë”, ndërsa publikoi një video ku Jonida i kërkoi puthje dhe ai ia dhuron gjatë intervistës.

” e kom ndërpre disa here xhirimin prej sikletit 😂😂”, shkruan ai.