Sulmuesi i ishte bashkuar Los Blancos në fillim të kësaj vere

Transferi i ri Real Madridit, Luka Jovic mund të largohet shumë herët nga Bernabeu pasi që PSG po përpiqet ta blejë atë, shkruan Soccerlink.

Kampionët Ligue 1 janë në kërkim të përforcimit të sulmit me një treshe që ka treguar se mund të lëndohet dhe nuk është stabile. Neymar pritet që të rishkruajë me Barcelonën, derisa Kylian Mbappe dhe Edinson Cavani është lënduar javën e kaluar në fitoren e tyre kundër Lille.

PSG dhe Madridi tashmë kanë hapur negociatat me portierin Keylor Navas dhe besohet se tani ata janë duke kërkuar edhe Jovicin për ta përforcuar sulmin.

Artikulli paraprakZanetti: Interi do të jetë protagonist në zgjedhje
Artikulli tjetërEkspert i huaj në krye të Prokurorisë Speciale në Maqedoninë e Veriut?!