Vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Megi është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë.

Lajmi i publikuar ditën e djeshme që Megi është në muajt e fundit të shtatzënisë, por ende nuk dihet se kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën ekonomistes

Partneri i Megit quhet Angjelin Serreqi, është nga Shkodra dhe ka studiuar në Universitetin e Padovas në Itali për shkenca kompjuterike.

Madje Jozefina dhe vajza e saj e ndjekin Angjelinin në rrjetet e tij sociale, ku edhe tregohet tejet i rezervuar.

Artikulli paraprakMediat serbe: Kriminelë serbë kultivojnë marihuanë në Maqedoninë e Veriut
Artikulli tjetërPSG e fiton me përmbysje Superkupën e Francës