Juventus dhe Bayern Munich takohen në duelin e tyre në International Champions Cup.

Juventus dhe Bayern Munich takohen në ora 1:05 pas mesnatës në duelin e tyre në International Champions Cup.

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave

Juventus (4-3-3): Perin; Cancelo, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Emre Can, Pjanic, Marchisio; Beltrame, Favilli, Bernardeschi.

Bayern Munich (4-3-3): Ulreich; Rafinha, Stanisic, Javi Martinez, Bernat; Will, Renato Sanches, Batista Meier; Robben, Wagner, Ribery.