Sot është një ditë pikëlluese në familjen e këngëtares Kaltrina Selimi.

Ajo humbi nënën e saj, dhe këtë pikëllim ajo ndau në rrjetet sociale me të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj.

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë.” – shkruan ajo në postimin e saj në llogarinë në Instagram.

Artikulli paraprak“Sot e 25 vjet, skena për ne”, Edona publikon foto pranë babait
Artikulli tjetërTurqia arreston motrën e Abu Bakr al-Bagdadit