Këngëtarja e re dhe simpatike, Kanita ka publikuar këngën e re.

Projekti mban emrin “Fllad” dhe erdhi i shoqëruar edhe me videoklip që u punua nga Atilla Deniz.

Për tekstin u përkujdes kantautori, Liridon Berisha, ndërsa kompozimi nga Boban Apostolov.